Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Scarf Marbert dla kobiet

Scarf Marbert dla kobiet

Mam: 1

Scarf marki Marbert to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Scarf został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są mandarynka, liść czarnej porzeczki, bergamotka, kwiat afrykańskiej pomarańczy i aksamitka; nutami serca są jaśmin, geranium, ylang-ylang, tuberoza, mech dębowy i róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Mandarynka Liść czarnej porzeczki Bergamotka Kwiat afrykańskiej pomarańczy Aksamitka

Jaśmin Geranium Ylang-ylang Tuberoza Mech dębowy Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Scarf by Marbert.

Scarf Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marbert Scarf, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marbert Scarf, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Scarf marki Marbert. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Scarf marki Marbert reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Balenciaga Le Dix Perfume La Perla J'Aime CoSTUME NATIONAL Scent Intense Fendi Palazzo Fendi Eau de Toilette Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Geranium Parfumerie Generale Corps et Ames Tallulah Jane Gotham Ayala Moriel Schizm CB I Hate Perfume To See A Flower O Boticario Accordes Harmonia La Bouquetiere Delice Infini