Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Marbert Woman Red Marbert dla kobiet

Marbert Woman Red Marbert dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 1

Marbert Woman Red marki Marbert to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Marbert Woman Red został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są mandarynka, marakuja i gruszka; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są cedr virginia i wanilia.

Mandarynka Marakuja Gruszka

Jaśmin Róża

Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marbert Woman Red by Marbert.

Marbert Woman Red Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Nie znana mi marka, nie znany zapach. Skład również za wiele mi nie mówi, bo owszem logicznym było się spodziewać kompozycji owocowo-kwiatowej, ale w praktyce różnie to bywa. Czerwony Marbert oscyluje w klimatach Jadore. To jego jakby bardziej kremowa wersja z dodaną różą, ale całość dość mocno mi przypomina kompozycję Dior. Jest tu spokojnie,bez szaleństw bez nadmiernej słodyczy, a przynajmniej nic gourmandowego się nie pojawia. Mandarynka z gruszką na początku brzmią jak owocowy sok, ale zaraz potem wkracza na scenę róża z jaśminem i cedrem. Czerwony nie wyraża chęci do nadmiernej ewolucji, przez te kilka dobrych godzin niewiele się zmienia pozostają ciągle dobrą propozycją jako zapach na dzień, bo jednak jest zbyt prosty na większe okazje. Dobra trwałość dopełnia całości.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marbert Marbert Woman Red, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marbert Marbert Woman Red, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marbert Woman Red marki Marbert. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marbert Woman Red marki Marbert reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali RubyLips Naomi Campbell Cat Deluxe Jil Sander Stylessence Barbie Barbie Modelo Halston Halston Sheer Avon Urban Flowers Tokyo Ineke Chemical Bonding Shiseido Zen Summer Lanvin Marry Me American Beauty True Delight Ajmal Lure for Her Palmers Palmers Woman