Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Marbert Woman Marbert dla kobiet

Marbert Woman Marbert dla kobiet

Marbert Woman marki Marbert to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Marbert Woman został wydany w 1988 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy i bergamotka; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, drzewo sandałowe, paczula, korzeń irysa i róża; nutami bazy są mech dębowy, ambra, wanilia i kastoreum.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Bergamotka

Jaśmin Ylang-ylang Drzewo sandałowe Paczula Korzeń irysa Róża

Mech dębowy Ambra Wanilia Kastoreum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marbert Woman by Marbert.

Marbert Woman Recenzje Perfum

Savanoja
Savanoja

Dzięki Romie mam okazję poznać tę uroczą kompozycję :) Tak... uroczą, gęstą, ciepłą i kojącą. Z szypru odnajduję tu tylko otwarcie, bergamotka na mchu pojawia się jako pierwsza, ale bardzo szybko wkraczają słodkości, czyli ylang, wanilia i sandał z ambrą. I szypr przeistacza się w kwiatowy orient! Cudownie otulający, słodkawy i z pazurkiem paczuli. Mech znika ekspresowo, kastoreum nie odnajduję wyraźnie i może to dobrze? Dzięki temu spokojnie mogę używać tych perfum w ciągu dnia, do pracy, gdy mam ochotę na jesienne dosłodzenie.
Trwałość niestety taka sobie, projekcja początkowo solidna, jednak w miarę wysładzania - staje się bliskoskórna.

amanda
amanda

Zdecydowanie od początku prowadzenie należy do kastoreum.
Nie dominuje jednak przygniatająco,powiedziałabym,że jego nuta jest bardziej miękko puszysta. Królująca nad całością w delikatny sposób,stająca się jakby zarazem tłem nad resztą nut.
Ciężko jest wyodrębnić pozostałe nuty,są one jak to w starszych kompozycjach doskonale z sobą scalone,idą równo na jednej linii.
Dobry,lekki zapach z pewnością wyróżniający się na tle obecnych.

Roma
Roma

Kupiony w ciemno, przypadkiem, bo sprzedającemu zapodział się KL - Lagerfelda i w zamian wybrałam Marbert Woman i nie pożałowałam...
Nuty ma boskie, me ulubione. Uwielbiam ten rodzaj zapachu: szyprowo - kwiatowy, z lekka duszący, choć dla mnie - akurat. Czuję go jako całość, jest dobrze skonstruowany. Ciężki, gesty, seksowny... Może niezbyt trwały, ale pewności nie mam, bo co jakiś czas dokładam kropelkę...
Na początku używania, wydawalo mi się, że jest tu cynamon, ale na szczęście nie, jest przede wszystkim wanilia, zręcznie opleciona moimi najulubieńszymi kwiatami i dodatkowo podgrzana amberem. To zapach ciepły, słodki, cielesny... i ma swój (choć może niewielki) mrok. Mam tylko miniaturę, bo zabierałam się do kupna większego flakonu niczym przysłowiowy Żyd do karabinu i sprzątnięto mi sprzed nosa pięćdziesiątkę w świetnej cenie...
Niby typowe składniki, banalne wręcz, ale efekt jest wspaniały.
Marbert Woman przy pierwszym spotkaniu wydaje się zwykłym waniliakiem, jakich wiele, ale z czasem pokazuje swe bogate wnętrze, swą moc i pazur. Jest wytrawnym graczem, który uwiedzie niejednego..
Udało mi się kupić 2 flakony! :-)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marbert Marbert Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marbert Marbert Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marbert Woman marki Marbert. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marbert Woman marki Marbert reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jil Sander Sun Calvin Klein Obsession Stella McCartney Stella Avon Occur! John Galliano John Galliano Rasasi Amber Oudh Al-Rehab Bakhour Serge Lutens Louve Rasasi Rasha Atelier Cologne Rose Anonyme Chloe Chloe Narcisse Lancome Magie Noire Montale Black Aoud Dolce&Gabbana D&G Eisenberg J'ose The Different Company Sublime Balkiss Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Jacques Fath Irissime Noir Iceberg Iceberg One of Those Oxygen [8O]