Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Marbert Man Too Marbert dla mężczyzn

Marbert Man Too Marbert dla mężczyzn

Marbert Man Too marki Marbert to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Marbert Man Too został wydany w 1998 roku. Nutami głowy są goździk (roślina) i mandarynka; nutami serca są francuskie labdanum i geranium; nutami bazy są wetyweria, piżmo i drzewo sandałowe.

Goździk (roślina) Mandarynka

Francuskie labdanum Geranium

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marbert Man Too by Marbert.

Marbert Man Too Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marbert Marbert Man Too, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marbert Marbert Man Too, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marbert Man Too marki Marbert. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marbert Man Too marki Marbert reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Azzaro Azzaro Now Men Paco Rabanne Ultraviolet Man Summer Pop Yves Saint Laurent L`Homme Eau d`Ete Gap The Natural Burberry The Beat for Men Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Peace Baldessarini Del Mar Seychelles Limited Edition Donna Karan DKNY Love from New York for Men Tommy Hilfiger Tommy Summer 2010 Roxana Illuminated Perfume Sierra Davidoff Champion Teufels Kuche Patchouly Lavandula