Marki » M » skórzane « Grupy

Marbert Man No.2 Marbert dla mężczyzn

Mam: 1

skórzany
Marbert Man No.2 Marbert dla mężczyzn Zdjęcia

Marbert Man No.2 marki Marbert to skórzane perfumy dla mężczyzn. Marbert Man No.2 został wydany w 2011 roku. Nutę głowy stanowi nuty zielone; nutami serca są goździk (roślina) i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy i skóra.

Nuty zielone

Goździk (roślina) Geranium

Drzewo sandałowe Mech dębowy Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marbert Man No.2 by Marbert.

Marbert Man No.2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marbert Marbert Man No.2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marbert Marbert Man No.2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marbert Man No.2 marki Marbert. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marbert Man No.2 marki Marbert reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Caron Tabac Blond Chanel Cuir de Russie Guerlain Cuir Beluga Montale Aoud Cuir d’Arabie Etienne Aigner Suede Edition men Crabtree & Evelyn Sienna Sonoma Scent Studio Fireside Intense Adidas Adidas Dare Ayala Moriel Frangipanni Gloves CB I Hate Perfume In The Library Montale Aoud Leather S-Perfume Se-x