Marki » M » orientalno - fougere « Grupy

Marbert Man Classic Marbert dla mężczyzn

Marbert Man Classic Marbert dla mężczyzn

Mam: 3 Chcę: 1

miodowy

Marbert Man Classic marki Marbert to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są lawenda i dzięgiel; nutami serca są jałowiec, miód i cynamon; nutami bazy są cedr, paczula i ambra.

Lawenda Dzięgiel

Jałowiec Miód Cynamon

Cedr Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marbert Man Classic by Marbert.

Marbert Man Classic Recenzje Perfum

artplast
artplast

Super staromodny zapach w stylu Lapidus i Bourjois Acier, bardzo mi się podoba, na początku ostry; lawenda, dzięgiel, jałowiec, paczula, lecz szybko zanika, bo już po 20-30 min jest lekko wyczuwalny lub wcale, jak przystało na współczesne niemieckie produkcje typu Tabac EDT, solidny flakon, lecz ciecz niewspółmierna. Taki na wyjście do sklepu, czy na pocztę, by postraszyć ludzi i wrócić bez śladu zapachu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marbert Marbert Man Classic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marbert Marbert Man Classic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marbert Man Classic marki Marbert. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marbert Man Classic marki Marbert reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Nikos Sculpture pour Homme Puma Puma Man Chopard Heaven Jean Paul Gaultier Cologne Le Male Summer 2008 Gap Lavander Tea No.362 Montale Sliver Aoud Opus Oils Divine: Eros Charriol Charriol Men Chiemsee Revolution! Alexa Lixfeld 003 Luciano Soprani Luciano Soprani Jean Paul Gaultier Le Male Terrible