Marki » M » orientalno - fougere « Grupy

Marbert Man Classic Marbert dla mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

miodowy
ziołowy

Marbert Man Classic marki Marbert to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są lawenda i dzięgiel; nutami serca są jałowiec, miód i cynamon; nutami bazy są cedr, paczula i ambra.

Lawenda Dzięgiel

Jałowiec Miód Cynamon

Cedr Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marbert Man Classic by Marbert.

Marbert Man Classic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marbert Marbert Man Classic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marbert Marbert Man Classic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marbert Man Classic marki Marbert. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marbert Man Classic marki Marbert reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Lancome Hypnôse Homme Puma Jamaica Man Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Mauboussin Mauboussin Homme Pierre Balmain BalMan Menard Menard for Men Armand Basi Silver Nature Charriol Charriol Men Arrogance Arrogance Uomo Jean Paul Gaultier Le Male Limited Edition 2009 Cale Fragranze d’Autore Preludio d'Oriente Amouage The Library Collection Opus II