Marki » M » orientalno - fougere « Grupy

Gentleman Marbert dla mężczyzn

Gentleman Marbert dla mężczyzn

Gentleman marki Marbert to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Gentleman został wydany w 1986 roku. Nutami głowy są galbanum, dzięgiel, bergamotka, cytryna amalfi i estragon; nutami serca są wetyweria, jaśmin, geranium, paczula, cedr virginia i róża; nutami bazy są piżmo, francuskie labdanum, mech dębowy, olibanum, cywet i skóra.

Galbanum Dzięgiel Bergamotka Cytryna Amalfi Estragon

Wetyweria Jaśmin Geranium Paczula Cedr Virginia Róża

Piżmo Francuskie labdanum Mech dębowy Olibanum Cywet Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gentleman by Marbert.

Gentleman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marbert Gentleman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marbert Gentleman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gentleman marki Marbert. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gentleman marki Marbert reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black Christian Dior Eau Noire Alviero Martini GeoBlack Man Liz Claiborne Mambo for Men Hollister Socal for Men Fragrances of Ireland Patrick Alain Delon Ad Alain Delon Classic Stephanie de Saint-Aignan Un The Au Sahara Cale Fragranze d’Autore Preludio d'Oriente Black Phoenix Alchemy Lab Dorian Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme Le Parfum CnR Create Capricorn for Men