Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

Energy Marbert dla kobiet

ozonowy
kwaśny
Energy Marbert dla kobiet Zdjęcia

Energy marki Marbert to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Energy został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są lima, herbata, kiwi i rabarbar; nutami serca są jaśmin i lotos; nutami bazy są paczula i ambra.

Lima Herbata Kiwi Rabarbar

Jaśmin Lotos

Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Energy by Marbert.

Energy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marbert Energy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marbert Energy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Energy marki Marbert. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Energy marki Marbert reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Aqaba Aqaba Spring Gucci Gucci Rush Summer Esteban Tempete de Zeste Menard Eau de M Soar Philosophy Pure Grace Weil Bambou Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Promise I Priscilla Presley Indian Summer mark. mark Earth Callaghan Lilith Jo Malone Honeysuckle & Jasmine Jeanne Arthes Boum Muscat