Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Classic Marbert dla kobiet

Classic Marbert dla kobiet

Classic marki Marbert to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Classic został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są pomarańcza, ananas i hiacynt; nutami serca są róża, lilia i goździk (roślina); nutami bazy są wanilia, paczula i drzewo sandałowe.

Pomarańcza Ananas Hiacynt

Róża Lilia Goździk (roślina)

Wanilia Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Classic by Marbert.

Classic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marbert Classic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marbert Classic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Classic marki Marbert. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Classic marki Marbert reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Chanel Chance Eau de Toilette Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Jean-Louis Scherrer Jean-Louis Scherrer Bijan Bijan Wicked Carthusia Fiori di Capri Ineke Balmy Days & Sundays Ellie Perfume Ellie Gres Goddess Hommage a Greta Garbo Arno Sorel Mitsy Daisy Fuentes Dianoche Day Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong Stefano Canturi Canturi