Marki » M » aromatyczno - owocowe « Grupy

Aroma Fruit Harmony Marbert dla kobiet

Aroma Fruit Harmony Marbert dla kobiet

tropikalny

Aroma Fruit Harmony marki Marbert to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Aroma Fruit Harmony został wydany w 2012 roku. Nutę głowy stanowi ananas; nutami serca są brzoskwinia i gruszka; nutą bazy jest piżmo.

Ananas

Brzoskwinia Gruszka

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aroma Fruit Harmony by Marbert.

Aroma Fruit Harmony Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marbert Aroma Fruit Harmony, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marbert Aroma Fruit Harmony, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aroma Fruit Harmony marki Marbert. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aroma Fruit Harmony marki Marbert reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Givenchy Insense Ultramarine Jesus Del Pozo Quasar Baldinini Baldinini Man Jo Malone Pomegranate Noir B Never Too Busy To Be Beautiful Ladyboy Myrurgia Promesa Demeter Fragrance Fig Leaf CB I Hate Perfume Gathering Apples Demeter Fragrance Champagne Brut Can Carlos Higo Black Phoenix Alchemy Lab Snow, Glass, Apple Carol`s Daughter Mango Melange