Marki » M » kwiatowe « Grupy

Aroma Flower Harmony Marbert dla kobiet

Aroma Flower Harmony Marbert dla kobiet

Aroma Flower Harmony marki Marbert to kwiatowe perfumy dla kobiet. Aroma Flower Harmony został wydany w 2012 roku. nutami serca są jaśmin, irys, róża i konwalia; nutą bazy jest wanilia.

Jaśmin Irys Róża Konwalia

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aroma Flower Harmony by Marbert.

Aroma Flower Harmony Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marbert Aroma Flower Harmony, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marbert Aroma Flower Harmony, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aroma Flower Harmony marki Marbert. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aroma Flower Harmony marki Marbert reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Amouage Dia pour Femme Avon Rare Pearls Diptyque Ofresia Kenzo Eau De Fleur de Magnolia Molinard Bois Fleuri Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Néroli Calvin Klein Eternity Summer 2010 Calvin Klein Beauty Demeter Fragrance Heather Erreuno Miss Erreuno Daisy Fuentes Dianoche Love Night