Marki » M » orientalno - fougere « Grupy

Inconnu Mysterieux Manzana Paris dla mężczyzn

Inconnu Mysterieux Manzana Paris dla mężczyzn

migdałowy
Inconnu Mysterieux Manzana Paris dla mężczyzn Zdjęcia Inconnu Mysterieux Manzana Paris dla mężczyzn Zdjęcia

Inconnu Mysterieux marki Manzana Paris to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marc Antoine. Nutami głowy są bergamotka, heliotrop i kmin; nutami serca są jaśmin, gorzki migdał i lawenda; nutami bazy są ambra, wanilia i drzewo sandałowe.

Bergamotka Heliotrop Kmin

Jaśmin Gorzki migdał Lawenda

Ambra Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Inconnu Mysterieux by Manzana Paris.

Inconnu Mysterieux Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Manzana Paris Inconnu Mysterieux, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Manzana Paris Inconnu Mysterieux, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Inconnu Mysterieux marki Manzana Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Inconnu Mysterieux marki Manzana Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Givenchy Xeryus Rouge Carolina Herrera 212 Sexy Men Joop! Joop! Homme Christian Dior Eau Noire Puma Jamaica Man Chopard Heaven Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Jean Paul Gaultier Le Male Scuba Diver Armand Basi Silver Nature Charriol Charriol Men Caron Impact Pour Un Homme CnR Create Capricorn for Men