Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Route Mandarine Manuel Canovas dla kobiet

Route Mandarine Manuel Canovas dla kobiet

cynamonowy

Route Mandarine marki Manuel Canovas to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Route Mandarine został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są egipska pelargonia, madagaskarski ylang-ylang, cejloński cynamon, pomarańcza, madagaskarskie goździki, cytryna, bergamotka i włoska mandarynka; nutami serca są paczula, kwiat pomarańczy, tahitiańska wetyweria, drzewo sandałowe, konwalia, róża bułgarska i egipski jaśmin; nutami bazy są ambra, kadzidło, białe piżmo, madagaskarska wanilia i hiszpańskie labdanum.

Egipska pelargonia Madagaskarski ylang-ylang Cejloński cynamon Pomarańcza Madagaskarskie goździki Cytryna Bergamotka Włoska mandarynka

Paczula Kwiat pomarańczy Tahitiańska wetyweria Drzewo sandałowe Konwalia Róża bułgarska Egipski jaśmin

Ambra Kadzidło Białe piżmo Madagaskarska wanilia Hiszpańskie labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Route Mandarine by Manuel Canovas.

Route Mandarine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Manuel Canovas Route Mandarine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Manuel Canovas Route Mandarine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Route Mandarine marki Manuel Canovas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Route Mandarine marki Manuel Canovas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Avon Mesmerize Marc Jacobs Splash - The Grapefruit 2008 Roccobarocco Gold Jeans Barbie Barbie Sirena Lush Karma Giorgio Beverly Hills Ocean Dream Men Molinard Les Fruits: Orange Cannelle Cale Fragranze d’Autore Tepidarium Morris Morris Odin 02 Owari Intelligent Nutrients Awaken