Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

L`ile Bleue Manuel Canovas dla kobiet

L`ile Bleue Manuel Canovas dla kobiet

L`ile Bleue marki Manuel Canovas to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. L`ile Bleue został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są szałwia, morela, sycylijska mandarynka, pomarańcza, brzoskwinia, bergamotka, róża turecka i sycylijska cytryna; nutami serca są paczula, drzewo sandałowe i konwalia; nutami bazy są syjamski benzoes, ambra i białe piżmo.

Szałwia Morela Sycylijska mandarynka Pomarańcza Brzoskwinia Bergamotka Róża turecka Sycylijska cytryna

Paczula Drzewo sandałowe Konwalia

Syjamski benzoes Ambra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`ile Bleue by Manuel Canovas.

L`ile Bleue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Manuel Canovas L`ile Bleue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Manuel Canovas L`ile Bleue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`ile Bleue marki Manuel Canovas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`ile Bleue marki Manuel Canovas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Cafe Parfums Cafe Iced Pour Homme Air-Val International Spiderman Rochas Eau de Rochas Esteban Fraicheur Andalouse Comme des Garcons Comme des Garcons Play Lostmarch Atao Tonino Lamborghini Overall pour Homme Azzaro Azzaro Aqua Avon Simple Elements Warm Sunshine O Boticario Nativa Spa  Petitgrain + Cedar Max Deville Camera for Men Nobile 1942 Estroverso