Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

L`ile Bleue Manuel Canovas dla kobiet

L`ile Bleue Manuel Canovas dla kobiet

L`ile Bleue marki Manuel Canovas to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. L`ile Bleue został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są szałwia, morela, sycylijska mandarynka, pomarańcza, brzoskwinia, bergamotka, róża turecka i sycylijska cytryna; nutami serca są paczula, drzewo sandałowe i konwalia; nutami bazy są syjamski benzoes, ambra i białe piżmo.

Szałwia Morela Sycylijska mandarynka Pomarańcza Brzoskwinia Bergamotka Róża turecka Sycylijska cytryna

Paczula Drzewo sandałowe Konwalia

Syjamski benzoes Ambra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`ile Bleue by Manuel Canovas.

L`ile Bleue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Manuel Canovas L`ile Bleue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Manuel Canovas L`ile Bleue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`ile Bleue marki Manuel Canovas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`ile Bleue marki Manuel Canovas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Elizabeth Arden Green Tea Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Summer 2006 Fragonard Les Naturelles: Figuier fleur Manuel Canovas Route Mandarine IVR Swiss Group Eaudesalpes Hierba Verbena & Te Verde John Varvatos Artisan Aqaba Aqaba for Men Le Jardin Retrouve L`eau du Jardin Tonatto Profumi Anena The American Line Coast Guard - Rip Tide Keiko Mecheri Sanguine Amway Opportune