Marki » M » szyprowe « Grupy

Piazzetta di Portofino Fragranza Classica Mansfield dla kobiet

Piazzetta di Portofino  Fragranza Classica Mansfield dla kobiet

Piazzetta di Portofino Fragranza Classica marki Mansfield to szyprowe perfumy dla kobiet. Piazzetta di Portofino Fragranza Classica został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są bergamotka, lima i pomarańcza; nutami serca są geranium, konwalia i fiołek; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia i ambra.

Bergamotka Lima Pomarańcza

Geranium Konwalia Fiołek

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Piazzetta di Portofino Fragranza Classica by Mansfield.

Piazzetta di Portofino Fragranza Classica Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mansfield Piazzetta di Portofino Fragranza Classica, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mansfield Piazzetta di Portofino Fragranza Classica, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Piazzetta di Portofino Fragranza Classica marki Mansfield. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Piazzetta di Portofino Fragranza Classica marki Mansfield reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Chanel Pour Monsieur Solange Azagury-Partridge Cosmic La Perla Parfum Prive Serge Lutens Muscs Koublai Khan Guerlain Derby Coty Chypre Le Jardin Retrouve Pour Homme CB I Hate Perfume Under the Arbor Long Lost Perfume Crepe de Chine Atelier Cologne Trefle Pur Avon True Force Jean Patou Invitation