Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre Mansfield dla mężczyzn

Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre Mansfield dla mężczyzn

dymny

Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre marki Mansfield to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, piżmo, francuskie labdanum, paczula, dzięgiel, ambra, kadzidło, bergamotka, ambrette (piżmo ambrowe), agar (oud) i skóra.

Wetyweria Piżmo Francuskie labdanum Paczula Dzięgiel Ambra Kadzidło Bergamotka Ambrette (piżmo ambrowe) Agar (oud) Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre by Mansfield.

Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre marki Mansfield. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre marki Mansfield reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Christian Dior Dune Thierry Mugler B*Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Courvoisier Cognac Courvoisier L’edition Imperiale Pierre Balmain Ambre Gris Guerlain Habit de Metal Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Oriental Edition Donna Karan Cashmere Mist Luxe M. Micallef Patchouli DSH Perfumes Three Kings Chantecaille Kalimantan