Marki » M » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Antonio De Curtis Mansfield dla mężczyzn

Antonio De Curtis Mansfield dla mężczyzn

Antonio De Curtis marki Mansfield to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Antonio De Curtis został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, mięta pieprzowa, kardamon i mastyks; nutami serca są lawenda, irys, jaśmin i tytoń; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i drzewo bursztynowe. Perfumy zawierają takie składniki, jak przyprawy.

Gałka muszkatołowa Mięta pieprzowa Kardamon Mastyks

Lawenda Irys Jaśmin Tytoń

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Drzewo bursztynowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Antonio De Curtis by Mansfield.

Antonio De Curtis Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mansfield Antonio De Curtis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mansfield Antonio De Curtis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Antonio De Curtis marki Mansfield. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Antonio De Curtis marki Mansfield reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Aramis Aramis Life My Summer Etro Anice L`Artisan Parfumeur Tea for Two Guepard Guepard O Boticario Connexion O Boticario Styletto Demeter Fragrance Chai Tea Smell Bent Elf-Fulfilling Prophecy Demeter Fragrance Espresso Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 3: La Foret Brooksfield B. Green Keiko Mecheri Paname