Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

MNG Cut for Woman Mango dla kobiet

MNG Cut for Woman Mango dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

MNG Cut for Woman marki Mango to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. MNG Cut for Woman został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są mandarynka i neroli; nutami serca są akacja, jaśmin i lotos; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i kwiat wanilii.

Mandarynka Neroli

Akacja Jaśmin Lotos

Drzewo sandałowe Piżmo Kwiat wanilii

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about MNG Cut for Woman by Mango.

MNG Cut for Woman Recenzje Perfum

KiKi
KiKi

Przeciętniaczek na co dzień. Nic specjalnego, nic urzekającego. Miałam go kilka lat temu, nawet dwa opakowania kupiłam ale nic o nim więcej nie potrafię powiedzieć, był tak przeciętny, że nawet nie pamiętam jak długo utrzymywał się na skórze. Zwykły, moim zdanie szkoda kasy.

MNG Cut for Woman by Mango 1.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mango MNG Cut for Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mango MNG Cut for Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum MNG Cut for Woman marki Mango. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu MNG Cut for Woman marki Mango reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cathy Guetta Ibiza Femme Chloe Chloe Narcisse Vera Wang Princess Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia Donna Karan DKNY To Go Women Jean-Louis Scherrer Immense Pour Femme Torrente L`Or Intense Histoires de Parfums 1804 Aubusson Perle d`Aubusson Bob Mackie Mackie Oriflame Giordani Gold Shine Tiens Rare