Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Lady Rebel Mango dla kobiet

tropikalny
Lady Rebel Mango dla kobiet Filmy
Lady Rebel Mango dla kobiet Zdjęcia Lady Rebel Mango dla kobiet Zdjęcia

Lady Rebel marki Mango to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Lady Rebel został wydany w 2009 roku. Lady Rebel stworzyli Puig i Sonia Constant. Nutami głowy są truskawka, ananas i mojito; nutami serca są esencja różana i nuty drzewne; nutami bazy są paczula i cukier.

Truskawka Ananas Mojito

Esencja różana Nuty drzewne

Paczula Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lady Rebel by Mango.

Black XS for Her
Black XS L'Exces for Her

Lady Rebel Recenzje Perfum

Ann
Ann

Słodka, owocowa bomba. Sporo ananasa, poziomki i truskawki, jest dziewczęco i bardzo wakacyjnie.
Kojarzy mi się z upalnym latem w mieście, kolorowymi, wydekoltowanymi bluzkami, owocowymi lodami z popularnych w ostatnim czasie tradycyjnych lodziarni i wyprawami na orzeźwiające mojito.
Jest to bardzo swobodny zapach, ciekawego wyrazu nadaje mu paczulowy wiaterek, który dostarcza kompozycji minimum chłodu, taki ultrasubtelny męski pierwiastek. Całość ma w sobie coś z klasycznej damskiej wersji Black XS.

Flakon nie jest zły, ale nic specjalnego, projekcja i trwałość nieszczególne, ale za taką cenę (109 zł/100 ml w S.) do przełknięcia.

No i zapomniałabym: mam do niego sentyment, gdyż były to moje pierwsze nieco droższe, poważniejsze perfumy, dostałam je na święta, miałam 11 lat. :)

mokka
mokka

dostałam kiedyś próbkę w Sephorze. zapomniałam o niej, bo zapach wydawał się średni. wyjeżdżałam dużo później na wakacje, wrzuciłam do torebki przez przypadek. rześkie, owocowe nuty, wręcz dziewczęce- spodobały mi się bardzo- lekkie. i teraz po długim czasie zatęskniłam znowu do mango rebel. kupię przy najbliższej okazji.

gugusia
gugusia

Zapach z początku jest prześliczny, strasznie owocowy,a przy tym nie syntetyczny. Głównie czuć tutaj poziomki i ananasa. I nawet skusiłabym się na flakon, gdyby nie skandaliczna, godzinna trwałość plus to, że baza jest strasznie męska i po prostu czuję się w nich pod koniec jak w taniej męskiej wodzie toaletowej. Nie dla mnie Ci on...

agatkax2
agatkax2

Użyłam dziś tego cudeńka, i zupełnie o tym zapomniałam. Po kilkudziesięciu minutach poczułam poziomki:) Takie prosto z lasu. Zaczęłam szukać z czego ten zapach może się wydobywać, okazało się, że pachnę nim ja. Nie spodziewałam się tak pięknego rozwinięcia na mojej skórze.

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Nazwa perfum przywodzi na myśl jakiś pazur...a tutaj niespodzianka! W szklanej, ciężkiej butelce, kryje się wdzięczny, słodziutki zapach owoców. Zapach poprawia nastrój, jest bliskoskórny i krótkotrwały. Przez to dla mnie pozostanie jednorazowym zakupem,ale można sobie z nim zrobić krótką przygodę.

lili-ya
lili-ya

Gdy wącham nadgarstek spryskany Lady Rebel, przenoszę się myślami do kawiarnianego ogródka w niewielkim mieście. Jest upalny, lipcowy dzień. Wybrałam się na lody - jeden z moich podstawowych produktów spożywczych w te dni, gdy temperatura sięga 30 stopni. Wiem, że to niezdrowo, ale w gorące dni lody zapewniają mi dawkę - jednocześnie - chłodu i słodyczy. Decyduję się na trzygałkowy pucharek: truskawka, poziomka, ananas. Słodkie, pyszne, owocowe. Pachną dzieciństwem, beztroską i wakacjami. Tak jak Lady Rebel. Woda ta kojarzy mi się właśnie z lodami, owocowymi i słodkimi jednocześnie, z leciutko kwaskową nutką. Gdzieś tam w tle wyczuwam aromat płatków róży i paczulowej gałązki, daleko, daleko za lodami, ale jak dobrze się wwąchać, można wyczuć. Nazwa - moim zdaniem - zupełnie nieadekwatna do zawartości flakonu. Zapach raczej nastolatkowy i niby kompletnie nie w moim klimacie, ale trafiając na Allegro używany flakon z małą ilością Lady Rebel, nie mogłam się opanować. Absolutnie nie żałuję, bo przychodzą takie dni, kiedy mam ochotę odpocząć od zapachów ciężkich, eleganckich, orientalnych i poczuć się jak nastolatka w sukience w kolorowe grochy, siedząca w kawiarnianym ogródku i łapczywie pochłaniająca topiące się błyskawicznie - ze względu na upał - lody.

amanda
amanda

Podreperuję opinię tej owocowej pysznej słodkiej mieszance . Odbieram ją jako jeden z najbardziej jadalnych zapachów bez wyczuwalnych syntetyków .
Soczyste maliny , truskawki i poziomki posypane cukrem ugniecione jak na koktail mleczny , to moje jednoznaczne skojarzenie .
Wielu może początek odstraszać zbytnim wybuchem cukrzano owocowym dającym wrażenie ulepkości , następuje jednak faza wyciszenia tej słodkiej bomby i na niektórych , tak jak na mnie może stopić się przyjemnie ze skórą dając smakowity w miarę już delikatny aromat tychże owoców .
Pachnieć zimą poziomką ,maliną i truskawką -bezcenne!!

go_go_yubari
go_go_yubari

Jakis rok temu wciskano ten zapach w Sephorze. Mają Mango na wyłączność i panie zachwalały go jak mogły.

Będzie krótko: czerwone żelki misie. Dokładnie tak pachnie. Słodki, płaski ulep dla nastolatek.

Nic godnego zapamiętania. Ciężko cokolwiek wyczuć z tej słodkiej pulpy, jest zbyt syntetyczna. Omijać z daleka.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mango Lady Rebel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mango Lady Rebel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lady Rebel marki Mango. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lady Rebel marki Mango reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Sensuous Noir Britney Spears Believe Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Cartier Le Baiser Du Dragon Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Yves Rocher So Elixir Queen Latifah Queen by Queen Latifah Yves Saint Laurent Baby Doll Gucci Gucci Guilty Jessica Simpson Fancy Estée Lauder Sensuous Lolita Lempicka Si Lolita Queen Latifah Queen of Hearts Givenchy Ange ou Demon L`Artisan Parfumeur Tea for Two Lanvin Eclat d’Arpège Agent Provocateur L'Agent Mauboussin Mauboussin Hermes Elixir des Merveilles