Marki » M » « Grupy

Pure Black Mandarina Duck dla mężczyzn

Pure Black Mandarina Duck dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 2

Pure Black marki Mandarina Duck to perfumy dla mężczyzn. Pure Black został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są pieprz, bergamotka i tangeryna; nutami serca są fasolka tonka, gardenia tahitańska i kwiat afrykańskiej pomarańczy; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia i wanilia.

Pieprz Bergamotka Tangeryna

Fasolka tonka Gardenia tahitańska Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Black by Mandarina Duck.

Sculpture pour Homme

Pure Black Recenzje Perfum

Tam
Tam

Po reformulacji zwie się Mandarina Black. "Pure" wraz z wanilią, kawą, tytoniem wybyło w siną dal. Teraz masz torturujący zmysł węchu zapach kąpielowej "leśnej" szyszki z lat kwitnącego PRL-u i to tak intensywny, jakby nasadzono ci tę szyszkę na nos. Poza tym wielkie nic. Szkoda.

Prorok
Prorok

Ja go odbieram jako niemal gourmanda z dominującą quasi kawowo - tytoniowo - waniliową nutą . Cos miedzy chanel allure a one million a hypnose homme i zapachami spod znaku Amena.Słodki , ale nie do przesady. Elegancki i raczej wieczorowy. Dobra 6- godzinna trwałość z wyczuwalną , acz umiarkowaną ok. 4 godzinną projekcją

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mandarina Duck Pure Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mandarina Duck Pure Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Black marki Mandarina Duck. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Black marki Mandarina Duck reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Puma Jamaica² Man Victoria`s Secret Very Sexy Attraction for Her Satellite A La Figue! Harald Gloockler Pompoos With Love for Men Neotantric Parampara Peepshow CB I Hate Perfume November Jalaine Silk Smell Bent Commando Yves Rocher Mure Sauvage L`Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse Cinq Mondes Jardins de Carthage Cadillac Cadillac Women