Marki » M » drzewno - przyprawowe « Grupy

Mandarina Duck Man Mandarina Duck dla mężczyzn

Mandarina Duck Man Mandarina Duck dla mężczyzn

Mandarina Duck Man Mandarina Duck dla mężczyzn Zdjęcia

Mandarina Duck Man marki Mandarina Duck to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Mandarina Duck Man został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są czerwona pomarańcza, brzoskwinia i grejpfrut; nutami serca są gałka muszkatołowa, kminek i kardamon; nutami bazy są piżmo i wetyweria.

Czerwona pomarańcza Brzoskwinia Grejpfrut

Gałka muszkatołowa Kminek Kardamon

Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mandarina Duck Man by Mandarina Duck.

Mandarina Duck Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mandarina Duck Mandarina Duck Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mandarina Duck Mandarina Duck Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mandarina Duck Man marki Mandarina Duck. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mandarina Duck Man marki Mandarina Duck reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Hermes Terre d'Hermes Gucci Gucci pour Homme Van Cleef & Arpels Zanzibar Nikos Sculpture Blue Breeze Fendi Fendi Uomo Cadillac Cadillac Donna Karan DKNY Men Summer 2009 Franck Olivier Forever for Him Marc Jacobs Bang Roberto Vizzari Vizzari Homme Tesori d`Oriente Marrakech Patchouli E Ginger Chopard Noble Vetiver