Marki » M » drzewno - przyprawowe « Grupy

Mandarina Duck Man Mandarina Duck dla mężczyzn

Mandarina Duck Man Mandarina Duck dla mężczyzn

Mandarina Duck Man Mandarina Duck dla mężczyzn Zdjęcia

Mandarina Duck Man marki Mandarina Duck to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Mandarina Duck Man został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są czerwona pomarańcza, brzoskwinia i grejpfrut; nutami serca są gałka muszkatołowa, kminek i kardamon; nutami bazy są piżmo i wetyweria.

Czerwona pomarańcza Brzoskwinia Grejpfrut

Gałka muszkatołowa Kminek Kardamon

Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mandarina Duck Man by Mandarina Duck.

Mandarina Duck Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mandarina Duck Mandarina Duck Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mandarina Duck Mandarina Duck Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mandarina Duck Man marki Mandarina Duck. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mandarina Duck Man marki Mandarina Duck reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Davidoff Echo Salvatore Ferragamo Subtil Pour Homme Gucci Gucci Rush for Men Al-Rehab Abeer Al Sharq Karl Lagerfeld Jako Karl Lagerfeld Lagerfeld Men Hermes Hermessence Paprika Brasil Floris Vetiver Ted Lapidus Black Soul Otto Kern Spring Edition Man Truefitt & Hill Trafalgar Farmacia SS. Annunziata Isos