Marki » M » kwiatowe « Grupy

Mandarina Duck Cute Pink Mandarina Duck dla kobiet

Mandarina Duck Cute Pink Mandarina Duck dla kobiet

lekko korzenny
Mandarina Duck Cute Pink Mandarina Duck dla kobiet Zdjęcia

Mandarina Duck Cute Pink marki Mandarina Duck to kwiatowe perfumy dla kobiet. Mandarina Duck Cute Pink został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, malina, brzoskwinia i gruszka; nutami serca są lilia, gardenia, hibiskus i wanilia; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Czarna porzeczka Malina Brzoskwinia Gruszka

Lilia Gardenia Hibiskus Wanilia

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mandarina Duck Cute Pink by Mandarina Duck.

Mandarina Duck Cute Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mandarina Duck Mandarina Duck Cute Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mandarina Duck Mandarina Duck Cute Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mandarina Duck Cute Pink marki Mandarina Duck. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mandarina Duck Cute Pink marki Mandarina Duck reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Revealed Bvlgari Rose Essentielle Naomi Campbell Naomagic Victoria`s Secret Mood Yearn Avon Tahitian Holiday Adidas Energy Game Serge Lutens Nuit de Cellophane Oscar de la Renta Ruffles Cliff Richard Summer Holiday Potter & Moore Orange Flower and Amber Bronnley Hibiscus Eau Fraiche TerraNova Gardenia