Marki » M » kwiatowe « Grupy

Mandarina Duck Cute Pink Mandarina Duck dla kobiet

Mandarina Duck Cute Pink Mandarina Duck dla kobiet

lekko korzenny
Mandarina Duck Cute Pink Mandarina Duck dla kobiet Zdjęcia

Mandarina Duck Cute Pink marki Mandarina Duck to kwiatowe perfumy dla kobiet. Mandarina Duck Cute Pink został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, malina, brzoskwinia i gruszka; nutami serca są lilia, gardenia, hibiskus i wanilia; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Czarna porzeczka Malina Brzoskwinia Gruszka

Lilia Gardenia Hibiskus Wanilia

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mandarina Duck Cute Pink by Mandarina Duck.

Mandarina Duck Cute Pink Recenzje Perfum

Mandarina Duck Cute Pink by Mandarina Duck 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mandarina Duck Mandarina Duck Cute Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mandarina Duck Mandarina Duck Cute Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mandarina Duck Cute Pink marki Mandarina Duck. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mandarina Duck Cute Pink marki Mandarina Duck reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Estée Lauder Dazzling Gold Oscar de la Renta Oscar Island Flowers Chopard Wish Turquoise Diamond Elizabeth Taylor Sparkling White Diamonds Donna Karan Donna Karan Thierry Mugler Alien Eau Luminescente Esteban Sonata Flower Guerlain Mayotte Aroma M Geisha Nobara-Cha Norma Kamali Jazmin Melvita Floral Water Camomille