Marki » M » szyprowo - owocowe « Grupy

All of Me for Her Mandarina Duck dla kobiet

All of Me for Her Mandarina Duck dla kobiet

Miałem: 1

All of Me for Her Mandarina Duck dla kobiet Zdjęcia All of Me for Her Mandarina Duck dla kobiet Zdjęcia

All of Me for Her marki Mandarina Duck to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. All of Me for Her został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są mandarynka, ananas i malina; nutami serca są truskawka, jaśmin i fiołek; nutami bazy są piżmo, paczula i pralina.

Mandarynka Ananas Malina

Truskawka Jaśmin Fiołek

Piżmo Paczula Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about All of Me for Her by Mandarina Duck.

Miss Dior Cherie Blooming Bouquet

All of Me for Her Recenzje Perfum

gugusia
gugusia

All of Me to tańsza alternatywa dla wszystkich miłośniczek Miss Dior Cherie Blooming Bouquet. Dalikatny, orzeźwiający szypr z charakterystyczną nutą sfermentowanej truskawki. Lekko słodki dzięki obecności nuty pralin i ananasa. Przyjemny, dziewczęcy. Aczkolwiek mało trwały. Mój 100 ml flakon osuszyłam w tempie ekspresowym.
Trwałość - ok. 1,5 godz.
Projekcja - bliskoskórny.
Flakonik - niczym mnie nie ujął.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mandarina Duck All of Me for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mandarina Duck All of Me for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum All of Me for Her marki Mandarina Duck. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu All of Me for Her marki Mandarina Duck reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Guerlain Parure Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Mauboussin Mauboussin Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Intense 2007 Clive Christian X for Women ID Parfums Andalucia Sensuelle Tous Tous In Heaven Her Lacoste Love of Pink DSH Perfumes Wild Fig Neil Morris Hologram Ulric de Varens Creation N° 09 ID Parfums Vertige