Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Manchester Cologne Manchester dla mężczyzn

Manchester Cologne Manchester dla mężczyzn

Manchester Cologne marki Manchester to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są pieprz, lima i mandarynka; nutami bazy są korzeń irysa, paczula i drzewo sandałowe.

Bergamotka Grejpfrut

Pieprz Lima Mandarynka

Korzeń irysa Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Manchester Cologne by Manchester.

Manchester Cologne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Manchester Manchester Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Manchester Manchester Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Manchester Cologne marki Manchester. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Manchester Cologne marki Manchester reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2005 Cartier Eau de Cartier Thierry Mugler Mugler Cologne Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Avon Full Speed Jo Wood Organics Amka Molinard Les Fruits: Orange Cannelle Strange Invisible Perfumes Fire and Cream Acorelle Verveine Agrumes Stila Jade Blossom Antonio Miro Colonia Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale