Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Manchester Cologne Manchester dla mężczyzn

Manchester Cologne Manchester dla mężczyzn

Manchester Cologne marki Manchester to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są pieprz, lima i mandarynka; nutami bazy są korzeń irysa, paczula i drzewo sandałowe.

Bergamotka Grejpfrut

Pieprz Lima Mandarynka

Korzeń irysa Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Manchester Cologne by Manchester.

Manchester Cologne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Manchester Manchester Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Manchester Manchester Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Manchester Cologne marki Manchester. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Manchester Cologne marki Manchester reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Calvin Klein CK One Summer Annick Goutal Eau d'Hadrien Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Cartier Declaration Essence Azzaro Eau Belle D'Azzaro Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Men Issey Miyake Eau d'Ete 2005 l'Eau d'Issey Pour Homme Demeter Fragrance Christmas Tree Kenneth Cole Reaction Billy Jealousy Illicit Creed Selection Verte Azzaro Chrome Bois Precieux