Marki » M » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Roseaoud & Musk Mancera dla kobiet i mężczyzn

Roseaoud & Musk Mancera dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 3

agarowy

Roseaoud & Musk marki Mancera to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Roseaoud & Musk został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Nutę głowy stanowi nuty przyprawowe; nutami serca są szafran, róża i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, agar (oud) i białe piżmo.

Nuty przyprawowe

Szafran Róża Jaśmin

Drzewo sandałowe Agar (oud) Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Roseaoud & Musk by Mancera.

Aoud

Roseaoud & Musk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mancera Roseaoud & Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mancera Roseaoud & Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Roseaoud & Musk marki Mancera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Roseaoud & Musk marki Mancera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Christian Dior Dune Calvin Klein CK One Scene Cartier Declaration Creed Imperial Millesime Versace Black Jeans Amouage Reflection Man Frederic Malle Angéliques Sous La Pluie Ghost Ghost Deepest Night Givenchy Le De Givenchy Sonoma Scent Studio Egyptian Musk Van Gils Tendenza Givenchy Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver Cedre d’Hiver