Marki » M » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Roseaoud & Musk Mancera dla kobiet i mężczyzn

Roseaoud & Musk Mancera dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 2

agarowy

Roseaoud & Musk marki Mancera to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Roseaoud & Musk został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Nutę głowy stanowi nuty przyprawowe; nutami serca są szafran, róża i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, agar (oud) i białe piżmo.

Nuty przyprawowe

Szafran Róża Jaśmin

Drzewo sandałowe Agar (oud) Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Roseaoud & Musk by Mancera.

Roseaoud & Musk Recenzje Perfum

Roseaoud & Musk by Mancera 3.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mancera Roseaoud & Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mancera Roseaoud & Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Roseaoud & Musk marki Mancera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Roseaoud & Musk marki Mancera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Christian Dior Dior Homme Chopard Casran Chanel Egoiste Platinum Amouage Dia pour Homme Cathy Guetta Ibiza for Men Acqua di Biella Cashmere Twill Bijan Bijan Nude Men Lacoste Style in Play Serge Lutens Bois de Violette Gendarme Grabazzi Ana Salazar Vintage Swiss Arabian Alia