Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mally Mally dla kobiet

kokosowy
tropikalny
Mally Mally dla kobiet Zdjęcia

Mally marki Mally to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mally został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nicole Mancini. Nutami głowy są jaśmin, mandarynka, czerwone jagody, liść palmy i bambus; nutami serca są frezja, konwalia i piwonia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, brzoskwinia i kokos.

Jaśmin Mandarynka Czerwone jagody Liść palmy Bambus

Frezja Konwalia Piwonia

Piżmo Drzewo sandałowe Brzoskwinia Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mally by Mally.

Mally Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mally Mally, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mally Mally, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mally marki Mally. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mally marki Mally reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Bazar Summer Fragrance New Bruno Banani Pure Woman Escada Escada Sentiment Escada Lily Chic Paris Hilton Just Me Rance 1795 Eugenie Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Spring / Summer Collection 2008 Teo Cabanel Meloe Gai Mattiolo Gai Mattiolo L`Occitane en Provence Peach Blossom Koto Parfums L`Elixir de Selenia Demeter Fragrance Necco Sweethearts Love Me