Marki » M » kwiatowe « Grupy

Plumeria Malie Organic dla kobiet

Plumeria Malie Organic dla kobiet

Plumeria Malie Organic dla kobiet Zdjęcia Plumeria Malie Organic dla kobiet Zdjęcia

Plumeria marki Malie Organic to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Plumeria został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są nuty zielone i cytrusy; nutami serca są plumeria i brzoskwinia; nutami bazy są jaśmin i drzewo sandałowe.

Nuty zielone Cytrusy

Plumeria Brzoskwinia

Jaśmin Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Plumeria by Malie Organic.

Plumeria Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Malie Organic Plumeria, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Malie Organic Plumeria, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Plumeria marki Malie Organic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Plumeria marki Malie Organic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Premier jour Escada Escada Collection 2001 Bill Blass Bill Blass for Women Oscar de la Renta Oscar Summer Tropical Colors Penhaligon`s Lily & Spice Givenchy Absolutely Irresistible Philosophy Baby Grace Lancome Miracle Tendre Voyage Tallulah Jane Tallulah Luciano Soprani Solo Soprani Rose Stila Midnight Bloom Ulric de Varens Chic Issime