Marki » M » kwiatowe « Grupy

Pikake Malie Organic dla kobiet

Pikake Malie Organic dla kobiet

tuberozowy
Pikake Malie Organic dla kobiet Zdjęcia Pikake Malie Organic dla kobiet Zdjęcia

Pikake marki Malie Organic to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Pikake został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są cytrusy i nuty zielone; nutami serca są hawajski jaśmin, tuberoza i jaśmin; nutą bazy jest piżmo.

Cytrusy Nuty zielone

Hawajski jaśmin Tuberoza Jaśmin

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pikake by Malie Organic.

Pikake Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Malie Organic Pikake, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Malie Organic Pikake, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pikake marki Malie Organic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pikake marki Malie Organic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada Collection 2001 Yves Saint Laurent Paris Premieres Roses Marina Marinof C` Est Rien Que du Bonheur Yardley Pink Lace Ralph Lauren Romance eau Fraiche Reminiscence Etoile de Rem Kenzo Eau De Fleur de Thé Woods of Windsor Mimosa Molinard 160 Sanrio Hello Kitty Diamond Edition Calvin Klein Eternity Summer 2010 Caswell Massey Honeysuckle