Marki » M » aromatyczno - owocowe « Grupy

Mango Nectar Malie Organic dla kobiet

Mango Nectar Malie Organic dla kobiet

tropikalny
Mango Nectar Malie Organic dla kobiet Zdjęcia Mango Nectar Malie Organic dla kobiet Zdjęcia

Mango Nectar marki Malie Organic to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Mango Nectar został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są mango i pomarańcza; nutami serca są papaja, melon i morela; nutą bazy jest piżmo.

Mango Pomarańcza

Papaja Melon Morela

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mango Nectar by Malie Organic.

Mango Nectar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Malie Organic Mango Nectar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Malie Organic Mango Nectar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mango Nectar marki Malie Organic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mango Nectar marki Malie Organic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Nikos Nikos Sculpture Fresh Blue Liz Claiborne Curve Connect for Women Lobogal Lobogal Pour Lui L`Erbolario Rugiada d`Oriente Reminiscence Sol La Mirato Malizia Bon Bons Cherry Up Yachtsman Tobago Keiko Mecheri Wild Berries Lubin Figaro Black Phoenix Alchemy Lab Snow, Glass, Apple Carol`s Daughter Mango Melange Solinotes Mure