Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

Koke`e Malie Organic dla kobiet

Koke`e Malie Organic dla kobiet

Koke`e marki Malie Organic to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Koke`e został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi nuty zielone; nutami serca są konwalia i jaśmin; nutami bazy są ambra, fasolka tonka i jodła balsamiczna.

Nuty zielone

Konwalia Jaśmin

Ambra Fasolka tonka Jodła balsamiczna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Koke`e by Malie Organic.

Koke`e Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Malie Organic Koke`e, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Malie Organic Koke`e, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Koke`e marki Malie Organic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Koke`e marki Malie Organic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Annick Goutal Eau de Camille Annick Goutal La Violette Eau D`Italie Sienne l´Hiver Benetton B. United Jeans Woman Valentino Valentino Crabtree & Evelyn Sarawak Hanae Mori Haute Couture Zara Flor de Azahar Guerlain Purple Fantasy Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum Blue Q Miso Pretty Crushed Petals Schiaparelli Shocking You