Marki » M » drzewno - przyprawowe « Grupy

Rocher Princier Making of Cannes dla mężczyzn

Rocher Princier Making of Cannes dla mężczyzn

dymny
Rocher Princier Making of Cannes dla mężczyzn Zdjęcia Rocher Princier Making of Cannes dla mężczyzn Zdjęcia

Rocher Princier marki Making of Cannes to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Rocher Princier został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są kadzidło, mięta i aldehydy; nutami serca są kardamon, cynamon, pieprz i gałka muszkatołowa; nutami bazy są agar (oud), mech dębowy, ambra i drzewo sandałowe.

Kadzidło Mięta Aldehydy

Kardamon Cynamon Pieprz Gałka muszkatołowa

Agar (oud) mech dębowy Ambra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rocher Princier by Making of Cannes.

Rocher Princier Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Making of Cannes Rocher Princier, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Making of Cannes Rocher Princier, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rocher Princier marki Making of Cannes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rocher Princier marki Making of Cannes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Al-Rehab Abeer Al Sharq Esprit Esprit Collection Man Acqua di Biella Ca' Luna Ermenegildo Zegna Z Zegna Extreme Baldessarini Del Mar Marbella Edition By Kilian Straight to Heaven Les Fleurs De Bach Vivacite(s) de Bach Romeo Gigli Romeo Gigli Man Paul Smith Paul Smith Man 2 Bath and Body Works Riceflower & Shea Pierre Balmain Carbone de Balmain Chopard Noble Vetiver