Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Premier Role Making of Cannes dla kobiet

Premier Role Making of Cannes dla kobiet

Premier Role Making of Cannes dla kobiet Zdjęcia Premier Role Making of Cannes dla kobiet Zdjęcia

Premier Role marki Making of Cannes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Premier Role został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są galbanum, kardamon i elemi; nutami serca są neroli, ylang-ylang i tuberoza; nutami bazy są ambra i liść indonezyjskiej paczuli.

Galbanum Kardamon Elemi

Neroli Ylang-ylang Tuberoza

Ambra Liść indonezyjskiej paczuli

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Premier Role by Making of Cannes.

Premier Role Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Making of Cannes Premier Role, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Making of Cannes Premier Role, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Premier Role marki Making of Cannes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Premier Role marki Making of Cannes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cathy Guetta Ibiza Femme Stella McCartney Stella in Two Amber Sahlini Parfums La Femme Jean Paul Gaultier Jean Paul Gaultier Summer Yves Saint Laurent Baiser de Cinema Pupa Very Flower Fiore di Tahiti Masaki Matsushima Suu Alessandro Della Torre Alessandro Della Torre Tocca Aqua Profumata Catania Boadicea the Victorious Exotic Arno Sorel Sham'n Dream Oriflame Mirage