Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

L’Amour La Mode Making of Cannes dla kobiet

L’Amour La Mode Making of Cannes dla kobiet

skórzany
L’Amour La Mode Making of Cannes dla kobiet Zdjęcia L’Amour La Mode Making of Cannes dla kobiet Zdjęcia

L’Amour La Mode marki Making of Cannes to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, L’Amour La Mode został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są cytrusy, bergamotka i różowy pieprz; nutami serca są czerwona róża i nuty pudrowe; nutami bazy są skóra, białe piżmo i wetyweria.

Cytrusy Bergamotka Różowy pieprz

Czerwona róża Nuty pudrowe

Skóra Białe piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L’Amour La Mode by Making of Cannes.

L’Amour La Mode Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Making of Cannes L’Amour La Mode, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Making of Cannes L’Amour La Mode, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L’Amour La Mode marki Making of Cannes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L’Amour La Mode marki Making of Cannes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Jovoy Paris Poudre Donna Karan DKNY Golden Delicious Carolina Herrera Carolina Paris Hilton Passport South Beach Agent Provocateur Diamond Dust Edition Segreti di Lucca Luludi - Fiori Nomadi Angel Schlesser Angel Schlesser Essential Balenciaga Prelude Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Sarah Horowitz Parfums Perfect Veil Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti Bath and Body Works Twilight Woods