Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Inavouable Making of Cannes dla kobiet

Inavouable Making of Cannes dla kobiet

Inavouable Making of Cannes dla kobiet Zdjęcia Inavouable Making of Cannes dla kobiet Zdjęcia

Inavouable marki Making of Cannes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Inavouable został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i czerwona mandarynka; nutami serca są magnolia i jaśmin; nutami bazy są ambra, białe piżmo, gardenia tahitańska, wanilia i benzoes.

Bergamotka Cytryna Czerwona mandarynka

Magnolia Jaśmin

Ambra Białe piżmo Gardenia tahitańska Wanilia Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Inavouable by Making of Cannes.

Inavouable Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Making of Cannes Inavouable, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Making of Cannes Inavouable, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Inavouable marki Making of Cannes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Inavouable marki Making of Cannes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Magie (La Collection Fragrances) Montblanc Femme de Montblanc Montblanc Femme Individuelle Givenchy Hot Couture Collection No.1 Joop! Muse Rance 1795 Rouge Kenzo Flower by Kenzo Summer Fragrance 2006 Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence La Collina Toscana La Collina Toscana Poppy of Cliffs Bob Mackie Mackie LR Heidi Klum Bath House Indian Ginger and Orchid