Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Amazing Shooting Making of Cannes dla kobiet i mężczyzn

Amazing Shooting Making of Cannes dla kobiet i mężczyzn

Amazing Shooting Making of Cannes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Amazing Shooting Making of Cannes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Amazing Shooting marki Making of Cannes to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Amazing Shooting został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są czerwona mandarynka i mięta; nutami serca są jabłko, róża, czarny pieprz i benzoes; nutami bazy są fasolka tonka, paczula, drzewo sandałowe, drzewo kaszmirowe i nuty metaliczne.

Czerwona mandarynka Mięta

Jabłko Róża Czarny pieprz Benzoes

Fasolka tonka Paczula Drzewo sandałowe Drzewo kaszmirowe Nuty metaliczne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amazing Shooting by Making of Cannes.

Amazing Shooting Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Making of Cannes Amazing Shooting, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Making of Cannes Amazing Shooting, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amazing Shooting marki Making of Cannes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amazing Shooting marki Making of Cannes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Cartier Le Baiser Du Dragon Diesel Zero Plus Masculine Trussardi Trussardi Inside for men Ralph Lauren Purple Label Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Keiko Mecheri Patchoulissime Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin 2006 Dana Toujours Moi Sonoma Scent Studio Winter Woods Pacifica Spanish Amber Soivohle Oudh Lacquer Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Roots