Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Sahara Majid Muzaffar Iterji dla mężczyzn

Sahara Majid Muzaffar Iterji dla mężczyzn

Sahara Majid Muzaffar Iterji dla mężczyzn Zdjęcia

Sahara marki Majid Muzaffar Iterji to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutę głowy stanowi nuty ziołowe; nutami serca są nuty kwiatowe i paczula; nutą bazy jest ambra.

Nuty ziołowe

Nuty kwiatowe Paczula

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sahara by Majid Muzaffar Iterji.

Sahara Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Majid Muzaffar Iterji Sahara, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Majid Muzaffar Iterji Sahara, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sahara marki Majid Muzaffar Iterji. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sahara marki Majid Muzaffar Iterji reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Gianfranco Ferre GF Ferre Bluemusk Campos de Ibiza Cedro Mypa Madonna Men Baldessarini Del Mar Caribbean Oriflame Embrace Him Ermenegildo Zegna Acqua d`Estate Essenza di Zegna Ajmal Facets of Him Van Cleef & Arpels Eau du Tsar Ted Baker Skinwear Tonatto Profumi Sandalo Per Teti Roxana Illuminated Perfume Q Joop! Joop! Go Hot Contact