Marki » M » orientalne « Grupy

Ehtefal Majid Muzaffar Iterji dla kobiet i mężczyzn

Ehtefal Majid Muzaffar Iterji dla kobiet i mężczyzn

Ehtefal Majid Muzaffar Iterji dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ehtefal marki Majid Muzaffar Iterji to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ehtefal został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i tangeryna; nutą serca jest wanilia; nutą bazy jest ambra.

Bergamotka Cytryna Tangeryna

Wanilia

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ehtefal by Majid Muzaffar Iterji.

Ehtefal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Majid Muzaffar Iterji Ehtefal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Majid Muzaffar Iterji Ehtefal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ehtefal marki Majid Muzaffar Iterji. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ehtefal marki Majid Muzaffar Iterji reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Antonio Banderas Spirit for Men Thierry Mugler Eau de Star Thierry Mugler A*Men Pure Coffee Tous Tous Man Esteban Sensuelle Russie Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow Lavanila Laboratories Pure Vanilla Avon Today Tomorrow Always Heart Tesori d`Oriente Mirra Black Phoenix Alchemy Lab Witchblade Acqua Novara odo-res 73 Lush Black Pearl