Marki » M » drzewno - przyprawowe « Grupy

Songe Pour Lui Majda Bekkali Sculptures Olfactives dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

agarowy
lekko korzenny
Songe Pour Lui Majda Bekkali Sculptures Olfactives dla mężczyzn Zdjęcia Songe Pour Lui Majda Bekkali Sculptures Olfactives dla mężczyzn Zdjęcia Songe Pour Lui Majda Bekkali Sculptures Olfactives dla mężczyzn Zdjęcia Songe Pour Lui Majda Bekkali Sculptures Olfactives dla mężczyzn Zdjęcia

Songe Pour Lui marki Majda Bekkali Sculptures Olfactives to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Songe Pour Lui został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marina Jung-Allegret. Nutami głowy są bergamotka i różowy pieprz; nutami serca są jaśmin i wanilia; nutami bazy są szafran, drzewo kaszmirowe, cedr virginia i agar (oud).

Bergamotka Różowy pieprz

Jaśmin Wanilia

Szafran Drzewo kaszmirowe Cedr Virginia Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Songe Pour Lui by Majda Bekkali Sculptures Olfactives.

Songe Pour Lui Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Majda Bekkali Sculptures Olfactives Songe Pour Lui, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Majda Bekkali Sculptures Olfactives Songe Pour Lui, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Songe Pour Lui marki Majda Bekkali Sculptures Olfactives. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Songe Pour Lui marki Majda Bekkali Sculptures Olfactives reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Givenchy Givenchy pour Homme Blue Label Gianfranco Ferre GF Ferre Lui-Him Lancome Miracle Homme Balenciaga Ho Hang Esteban Colere d`Epices Jacomo Jacomo de Jacomo Deep Blue Paco Rabanne 1 Million Antonio Banderas Spirit Night Fever for Men s.Oliver s.Oliver Men CB I Hate Perfume Patchouli Empire Mazzolari Lui Lucy B Royal Green Fig and Vanilla Woods