Marki » M » orientalne « Grupy

J'ai Fait Un Reve Majda Bekkali Sculptures Olfactives dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 4

skórzany
dymny

J'ai Fait Un Reve marki Majda Bekkali Sculptures Olfactives to orientalne perfumy dla kobiet. J'ai Fait Un Reve został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dorothee Piot. Perfumy zawierają takie składniki, jak petitgrain, elemi, kmin, liść czarnej porzeczki, kwiat pomarańczy, jaśmin, kastoreum, białe piżmo, ekstrakt białego cedru, drzewo gwajakowe, skóra, labdanum, kadzidło, papirus i nuty kwiatowe.

Petitgrain Elemi Kmin Liść czarnej porzeczki Kwiat pomarańczy Jaśmin Kastoreum Białe piżmo Ekstrakt białego cedru Drzewo gwajakowe Skóra Labdanum Kadzidło Papirus Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J'ai Fait Un Reve by Majda Bekkali Sculptures Olfactives.

J'ai Fait Un Reve Recenzje Perfum

Lalika
Lalika

Zapach kwiatowo-orientalny. Świeże przyprawy korzenne współgrają pięknie z kwiatami. Polecam spróbować tym, które lubią zapachy kwiatowe. To bardzo oryginalna i przyjemna odmiana. Nie zawsze po nie sięgam, ale lubię mieć je przy sobie. Używam od czasu do czasu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Majda Bekkali Sculptures Olfactives J'ai Fait Un Reve, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Majda Bekkali Sculptures Olfactives J'ai Fait Un Reve, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J'ai Fait Un Reve marki Majda Bekkali Sculptures Olfactives. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J'ai Fait Un Reve marki Majda Bekkali Sculptures Olfactives reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Annick Goutal Ambre Fétiche Annick Goutal Myrrhe Ardente By Kilian Love by Kilian Indult C16 Lavanila Laboratories Pure Vanilla Rochas Mystere Jardin de France Ambree Van Gils Basic Instinct Lucien Lelong Sirocco Comptoir Sud Pacifique Vanille Ambre Boadicea the Victorious Explorer James Heeley Cardinal