Marki » M » orientalno - przyprawowe « Grupy

Fusion Sacree For Him Majda Bekkali Sculptures Olfactives dla mężczyzn

Fusion Sacree For Him Majda Bekkali Sculptures Olfactives dla mężczyzn

karmelowy

Fusion Sacree For Him marki Majda Bekkali Sculptures Olfactives to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Fusion Sacree For Him został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są rum, cytryna, seler, słodka pomarańcza, neroli, kardamon, lawenda, dzięgiel i bergamotka; nutami serca są kawa, tuberoza, geranium, goździk (przyprawa) i gruszka; nutami bazy są lukrecja, benzoes, opoponaks, ambra, cedr, drzewo sandałowe, wanilia, karmel i piżmo.

Rum Cytryna Seler Słodka pomarańcza Neroli Kardamon Lawenda Dzięgiel Bergamotka

Kawa Tuberoza Geranium Goździk (przyprawa) Gruszka

Lukrecja Benzoes Opoponaks Ambra Cedr Drzewo sandałowe Wanilia Karmel Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fusion Sacree For Him by Majda Bekkali Sculptures Olfactives.

Alameda

Fusion Sacree For Him Recenzje Perfum

Fusion Sacree For Him by Majda Bekkali Sculptures Olfactives 4.27 out of 5 based on 13 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Majda Bekkali Sculptures Olfactives Fusion Sacree For Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Majda Bekkali Sculptures Olfactives Fusion Sacree For Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fusion Sacree For Him marki Majda Bekkali Sculptures Olfactives. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fusion Sacree For Him marki Majda Bekkali Sculptures Olfactives reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Idole Eau de Parfum L`Erbolario Meharees Bentley Bentley for Men Michal Szulc Sale Perfume 01 Burberry London for Men L`Occitane en Provence Eau des Baux Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Rouge Bunny Rouge Embers Calvin Klein CK One Shock For Him Lubin Idole Parfum d`Empire Ambre Russe Bentley Bentley for Men Intense L`Artisan Parfumeur Dzongkha Oriflame Sir Avebury Hermes Terre d`Hermes Parfum Lalique Lalique Pour Homme Equus Montale Full Incense Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Montale Chocolate Greedy Oriflame M by Marcel Marongiu