Marki » M » orientalno - przyprawowe « Grupy

Fusion Sacree For Him Majda Bekkali Sculptures Olfactives dla mężczyzn

Fusion Sacree For Him Majda Bekkali Sculptures Olfactives dla mężczyzn

Mam: 8 Miałem: 2 Chcę: 3 Ukochany zapach: 1

karmelowy

Fusion Sacree For Him marki Majda Bekkali Sculptures Olfactives to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Fusion Sacree For Him został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są rum, cytryna, seler, słodka pomarańcza, neroli, kardamon, lawenda, dzięgiel i bergamotka; nutami serca są kawa, tuberoza, geranium, goździk (przyprawa) i gruszka; nutami bazy są lukrecja, benzoes, opoponaks, ambra, cedr, drzewo sandałowe, wanilia, karmel i piżmo.

Rum Cytryna Seler Słodka pomarańcza Neroli Kardamon Lawenda Dzięgiel Bergamotka

Kawa Tuberoza Geranium Goździk (przyprawa) Gruszka

Lukrecja Benzoes Opoponaks Ambra Cedr Drzewo sandałowe Wanilia Karmel Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fusion Sacree For Him by Majda Bekkali Sculptures Olfactives.

Alameda

Fusion Sacree For Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Majda Bekkali Sculptures Olfactives Fusion Sacree For Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Majda Bekkali Sculptures Olfactives Fusion Sacree For Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fusion Sacree For Him marki Majda Bekkali Sculptures Olfactives. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fusion Sacree For Him marki Majda Bekkali Sculptures Olfactives reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry London for Men L`Erbolario Meharees Bentley Bentley for Men Intense Lubin Idole Eau de Parfum Bentley Bentley for Men Lalique Encre Noire Serge Lutens Chergui Michal Szulc Sale Perfume 01 Serge Lutens Fille en Aiguilles Tom Ford Tobacco Vanille Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme L`Occitane en Provence Eau des Baux Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Robert Piguet Casbah Lalique Lalique Pour Homme Equus Rouge Bunny Rouge Embers Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Parfum d`Empire Ambre Russe Parfum d`Empire Fougere Bengale