Marki » M » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Secrete Datura Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

Secrete Datura Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

Miałem: 1

Secrete Datura Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet Zdjęcia

Secrete Datura marki Maitre Parfumeur et Gantier to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Secrete Datura został wydany w 1992 roku. Nutami głowy są konwalia, cytryna amalfi i heliotrop; nutami serca są bieluń, jaśmin, wiciokrzew i kwiat afrykańskiej pomarańczy; nutami bazy są drzewo sandałowe, irys, meksykańska czekolada i wanilia.

Konwalia Cytryna Amalfi Heliotrop

Bieluń Jaśmin Wiciokrzew Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Drzewo sandałowe Irys Meksykańska czekolada Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Secrete Datura by Maitre Parfumeur et Gantier.

Secrete Datura Recenzje Perfum

Główną rolę gra delikatnie migdałowy heliotrop z dodatkiem wanilii i cytryny. Całość jest nieco pudrowo – mydlana. Piękny, choć mniej jadowity i odurzający niż się spodziewałam sądząc po nazwie.

Trwałość dobra, ale jest bliskoskórny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maitre Parfumeur et Gantier Secrete Datura, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maitre Parfumeur et Gantier Secrete Datura, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Secrete Datura marki Maitre Parfumeur et Gantier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Secrete Datura marki Maitre Parfumeur et Gantier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Crabtree & Evelyn Found Britney Spears Hidden Fantasy Profumi del Forte Vittoria Apuana L`Occitane en Provence Rose Confite Voluspa Cocoa Tamarind Victoria`s Secret Berry Kiss Gale Hayman Delicious Chocolate Gale Hayman Delicious Amber Faberlic O Feerique Sensuelle Cacharel Amor Amor Absolu Molinard Tendre Friandise Coleen Rooney Coleen X Black