Marki » M » drzewno - przyprawowe « Grupy

Secret Melange Maitre Parfumeur et Gantier dla mężczyzn

Secret Melange Maitre Parfumeur et Gantier dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Secret Melange marki Maitre Parfumeur et Gantier to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Secret Melange został wydany w 1988 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Millet Lage. Nutami głowy są cytryna amalfi i pomarańcza; nutami serca są lawenda, jaśmin, róża, goździk (przyprawa) i nuty przyprawowe; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i paczula.

Cytryna Amalfi Pomarańcza

Lawenda Jaśmin Róża Goździk (przyprawa) Nuty przyprawowe

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Secret Melange by Maitre Parfumeur et Gantier.

Secret Melange Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maitre Parfumeur et Gantier Secret Melange, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maitre Parfumeur et Gantier Secret Melange, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Secret Melange marki Maitre Parfumeur et Gantier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Secret Melange marki Maitre Parfumeur et Gantier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Laura Biagiotti Tempore Uomo Gucci Gucci Pour Homme II Esprit Esprit Collection Man Davidoff Adventure Cacharel Cacharel Pour Homme Oriflame Deep Woods Ayala Moriel Immortelle L`Amour Avon Patrick Dempsey 2 Jo Malone Black Vetyver Cafe Caswell Massey Aura of Patchouli Avon Full Speed Intense Le Labo Chant De Bois