Marki » M » drzewne « Grupy

Route du Vetiver Maitre Parfumeur et Gantier dla mężczyzn

Route du Vetiver Maitre Parfumeur et Gantier dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Route du Vetiver marki Maitre Parfumeur et Gantier to drzewne perfumy dla mężczyzn. Route du Vetiver został wydany w 1988 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Millet Lage. Nutami głowy są czarna porzeczka i nuty zielone; nutami serca są wetyweria, nuty drzewne i jaśmin; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Czarna porzeczka Nuty zielone

Wetyweria Nuty drzewne Jaśmin

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Route du Vetiver by Maitre Parfumeur et Gantier.

Route du Vetiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maitre Parfumeur et Gantier Route du Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maitre Parfumeur et Gantier Route du Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Route du Vetiver marki Maitre Parfumeur et Gantier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Route du Vetiver marki Maitre Parfumeur et Gantier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Givenchy Les Parfums Mythiques - Vetiver Krizia Spazio Krizia Uomo Van Heusen Proximity Zara Vetiver Xerjoff Homme Le Labo Vanille 44 Paris Eclectic Collections Agenda Gendarme 7 Sinful Scents Lust Le Jardin Retrouve Eau de Sandalwood Voluspa Malayan Coco Les Nez Turtle Vetiver Roger Vivier Le Santal