Marki » M » kwiatowe « Grupy

Rose Opulente Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

Rose Opulente Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

żółtych kwiatów

Rose Opulente marki Maitre Parfumeur et Gantier to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rose Opulente został wydany w 1988 roku. Nutami głowy są nuty zielone i róża; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i przyprawy; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Nuty zielone Róża

Jaśmin Ylang-ylang Przyprawy

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Opulente by Maitre Parfumeur et Gantier.

Rose Opulente Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maitre Parfumeur et Gantier Rose Opulente, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maitre Parfumeur et Gantier Rose Opulente, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Opulente marki Maitre Parfumeur et Gantier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Opulente marki Maitre Parfumeur et Gantier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Limited Red Edition Alfred Sung Forever David & Victoria Beckham Intimately Beckham Aqaba The Sands of Aqaba Yves Saint Laurent Paris Roses des Vergers Etienne Aigner Aigner Too Feminine Spring Nutrimetics Ooh La La L`Artisan Parfumeur Tubereuse Memo Jannat biehl parfumkunstwerke al01 The Body Shop White Gardenia DSH Perfumes LiLi