Marki » M » kwiatowe « Grupy

Rose Opulente Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

Rose Opulente Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

żółtych kwiatów

Rose Opulente marki Maitre Parfumeur et Gantier to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rose Opulente został wydany w 1988 roku. Nutami głowy są nuty zielone i róża; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i przyprawy; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Nuty zielone Róża

Jaśmin Ylang-ylang Przyprawy

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Opulente by Maitre Parfumeur et Gantier.

Rose Opulente Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maitre Parfumeur et Gantier Rose Opulente, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maitre Parfumeur et Gantier Rose Opulente, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Opulente marki Maitre Parfumeur et Gantier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Opulente marki Maitre Parfumeur et Gantier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Keiko Mecheri Jasmine Halloween Halloween Fatal Rose Victoria`s Secret So In Love Etienne Aigner In Leather Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Guerlain Aqua Allegoria Tiare Mimosa S. Cute Sweet Amour Red Apple Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever InStyle Sex in The City Kiss Jeanne Arthes Arthes Essential Jasmin Du Nil Galimard Shantoung