Marki » M » orientalne « Grupy

Or des Indes Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

Or des Indes Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 1

Or des Indes marki Maitre Parfumeur et Gantier to orientalne perfumy dla kobiet. Or des Indes został wydany w 1988 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Millet Lage. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, opoponaks, drzewo sandałowe, ambra, wanilia, geranium i lawenda.

Bergamotka Opoponaks Drzewo sandałowe Ambra Wanilia Geranium Lawenda

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Or des Indes by Maitre Parfumeur et Gantier.

Or des Indes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maitre Parfumeur et Gantier Or des Indes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maitre Parfumeur et Gantier Or des Indes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Or des Indes marki Maitre Parfumeur et Gantier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Or des Indes marki Maitre Parfumeur et Gantier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Guerlain Mouchoir de Monsieur By Kilian Love by Kilian Hummer Hummer Miller Harris Piment des Baies Jacques Fath Fath de Fath Paul & Joe Bleu Van Gils Basic Instinct Paolo Gigli Excentrique pour Homme Yves Rocher Vanille Noire Keiko Mecheri Attar de Roses Gutenberg Parfums Gutenberg Woman Laura Mercier Ambre Passion Elixir