Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Jeune Homme Extravagante Maitre Parfumeur et Gantier dla mężczyzn

Jeune Homme Extravagante Maitre Parfumeur et Gantier dla mężczyzn

Jeune Homme Extravagante Maitre Parfumeur et Gantier dla mężczyzn Zdjęcia Jeune Homme Extravagante Maitre Parfumeur et Gantier dla mężczyzn Zdjęcia

Jeune Homme Extravagante marki Maitre Parfumeur et Gantier to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Jeune Homme Extravagante został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Millet Lage. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i pomarańcza; nutami serca są neroli, rozmaryn, gałka muszkatołowa i kolendra; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Cytryna Amalfi Pomarańcza

Neroli Rozmaryn Gałka muszkatołowa Kolendra

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jeune Homme Extravagante by Maitre Parfumeur et Gantier.

Jeune Homme Extravagante Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maitre Parfumeur et Gantier Jeune Homme Extravagante, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maitre Parfumeur et Gantier Jeune Homme Extravagante, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jeune Homme Extravagante marki Maitre Parfumeur et Gantier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jeune Homme Extravagante marki Maitre Parfumeur et Gantier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Thierry Mugler Mugler Cologne Montale Aromatic Lime Davidoff Cool Water Game Happy Summer Estée Lauder Pleasures Exotic 2007 Marc Jacobs Splash - The Grapefruit 2008 Guerlain Petite Guerlain Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising Xerjoff Fiore d`Ulivo Yves Rocher Ode a la Joie Melange Perfume Melange Solid Perfume Green & Citrus Kenzo Flower by Kenzo La Cologne Ortigia Sicilia Orange Blossom