Marki » M » kwiatowe « Grupy

Jardin du Néroli Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

Jardin du Néroli Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

Jardin du Néroli marki Maitre Parfumeur et Gantier to kwiatowe perfumy dla kobiet. Jardin du Néroli został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Millet Lage. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza i neroli; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i mięta; nutami bazy są drzewo sandałowe i werbena cytrynowa.

Bergamotka Pomarańcza Neroli

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Mięta

Drzewo sandałowe Werbena cytrynowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jardin du Néroli by Maitre Parfumeur et Gantier.

Jardin du Néroli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Néroli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Néroli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jardin du Néroli marki Maitre Parfumeur et Gantier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jardin du Néroli marki Maitre Parfumeur et Gantier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carla Fracci Carla Fracci Bath and Body Works Velvet Tuberose Cacharel Anais Anais Flower Edition Rampage Fly by Rampage Creed Imperatrice Eugenie Jessica McClintock Always & Forever Jardin de France Eau nacree Sarah Horowitz Parfums Perfect Love Alberta Ferretti Alberta Ferretti Voluspa Enfleurage Yardley Heritage Collection: Orange Blossom Parfums DelRae Coup de Foudre