Marki » M » kwiatowe « Grupy

Jardin Blanc Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

Jardin Blanc Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

tuberozowy

Jardin Blanc marki Maitre Parfumeur et Gantier to kwiatowe perfumy dla kobiet. Jardin Blanc został wydany w 1988 roku. Nutami głowy są mandarynka, mirra i nuty zielone; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, goździk (przyprawa), jaśminowiec i tuberoza; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe i balsam tolu.

Mandarynka Mirra Nuty zielone

Jaśmin Ylang-ylang Goździk (przyprawa) Jaśminowiec Tuberoza

Wetyweria Drzewo sandałowe Balsam Tolu

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jardin Blanc by Maitre Parfumeur et Gantier.

Jardin Blanc Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maitre Parfumeur et Gantier Jardin Blanc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maitre Parfumeur et Gantier Jardin Blanc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jardin Blanc marki Maitre Parfumeur et Gantier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jardin Blanc marki Maitre Parfumeur et Gantier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Roberto Capucci Ballade a Venise Liz Claiborne Bora Bora Exotic The Healing Garden Pure Joy Barbie Barbie Princess Calvin Klein Eternity Rose Blush Novaya Zarya Kuznetsky Most Le Soir Hampton Sun Privet Bloom Mango Mango Tattoo InStyle Sex In The City Lustre DSH Perfumes Violetta di Murano (Italian Journey No. 4) Nicolai Parfumeur Createur Vanille Tonka Estée Lauder Pleasures Baie Rose Peony Splash