Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Iris Bleu Gris Maitre Parfumeur et Gantier dla mężczyzn

Iris Bleu Gris Maitre Parfumeur et Gantier dla mężczyzn

Iris Bleu Gris marki Maitre Parfumeur et Gantier to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Iris Bleu Gris został wydany w 1988 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Millet Lage. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i nuty zielone; nutami serca są irys, jaśmin i wanilia; nutami bazy są wetyweria, piżmo i mech dębowy.

Bergamotka Cytryna Amalfi Nuty zielone

Irys Jaśmin Wanilia

Wetyweria Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Iris Bleu Gris by Maitre Parfumeur et Gantier.

Capucci Pour Homme

Iris Bleu Gris Recenzje Perfum

Zamawiając próbkę nie zwróciłam uwagi, że to zapach męski i rzeczywiście jest to irys "pour homme". Gorzki, ziemisty, drzewny i pudrowy. Irysa uwielbiam ,ale w wersji soft - miękkiego i kociego, a tego irysa zdecydowanie wolałabym wąchać na męskiej skórze niż na własnej. Trwałość dość dobra.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maitre Parfumeur et Gantier Iris Bleu Gris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maitre Parfumeur et Gantier Iris Bleu Gris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Iris Bleu Gris marki Maitre Parfumeur et Gantier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Iris Bleu Gris marki Maitre Parfumeur et Gantier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Aramis Aramis Always for Her Rance 1795 Rue Rance Eau Impire Michael Kors Michael Victoria`s Secret Body by Victoria S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Homme Ella Mikao Yujin Feroce Harvey Prince Temptress Jovan Musk Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go La Bouquetiere Desir Absolu Mayssa Mayssa Lalique Lalique Edition Limitee 2011