Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Garrigue Maitre Parfumeur et Gantier dla mężczyzn

Garrigue Maitre Parfumeur et Gantier dla mężczyzn

ziołowy

Garrigue marki Maitre Parfumeur et Gantier to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Garrigue został wydany w 1988 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Millet Lage. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są rozmaryn, szałwia, jagody jałowca i tymianek; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Rozmaryn Szałwia Jagody jałowca Tymianek

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Garrigue by Maitre Parfumeur et Gantier.

Garrigue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maitre Parfumeur et Gantier Garrigue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maitre Parfumeur et Gantier Garrigue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Garrigue marki Maitre Parfumeur et Gantier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Garrigue marki Maitre Parfumeur et Gantier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Christian Dior Eau Sauvage Fraicheur Cuir Sonia Rykiel L'Eau de Sonia Rykiel Kusado L'Eau de Kyoto Ayala Moriel Arsenal Air-Val International Winnie The Pooh Creed Acier Aluminium Roxana Illuminated Perfume Vespertina Lush Cinders JoAnne Bassett Colette Kenzo Flower by Kenzo La Cologne Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Matin Intelligent Nutrients Awaken