Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Garrigue Maitre Parfumeur et Gantier dla mężczyzn

Garrigue Maitre Parfumeur et Gantier dla mężczyzn

ziołowy

Garrigue marki Maitre Parfumeur et Gantier to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Garrigue został wydany w 1988 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Millet Lage. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są rozmaryn, szałwia, jagody jałowca i tymianek; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Rozmaryn Szałwia Jagody jałowca Tymianek

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Garrigue by Maitre Parfumeur et Gantier.

Garrigue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maitre Parfumeur et Gantier Garrigue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maitre Parfumeur et Gantier Garrigue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Garrigue marki Maitre Parfumeur et Gantier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Garrigue marki Maitre Parfumeur et Gantier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Cafe Parfums Cafe Iced Pour Homme Hugo Boss Boss in Motion edition IV Davidoff Cool Water Frozen Benetton Benetton Cold Nicolai Parfumeur Createur Cologne Cedrat Givenchy Givenchy Play Eau de Toilette Geo. F. Trumper Eau de Portugal Kenzo Power Cologne Baxter of California Bravado2 Eclectic Collections Factor DSH Perfumes The sur l’Herbe (Tea No. 2) Keiko Mecheri Mulholland